首页 / 振荡器 / 653E18756A2T
minImg
653E18756A2T
CTS-Frequency Controls
型号:
653E18756A2T
描述:
XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 187.5 MHz