首页 / 振荡器 / 653V17852I3T
minImg
653V17852I3T
CTS-Frequency Controls
型号:
653V17852I3T
描述:
XTAL OSC XO 178.5000MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 66mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 178.5 MHz