首页 / 振荡器 / 654M16003C2T
minImg
654M16003C2T
CTS-Frequency Controls
型号:
654M16003C2T
描述:
XTAL OSC XO 160.0000MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Series 654C
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 160 MHz