6560B682K103LE
Knowles Novacap
型号:
6560B682K103LE
描述:
CAP CER 6800PF 10KV X7R RAD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.873" (22.18mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.681" (17.30mm)
Voltage - Rated 10000V (10kV)
Size / Dimension 0.800" L x 0.402" W (20.30mm x 10.20mm)
Temperature Coefficient X7R
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case Radial
Mfr Knowles Novacap
Capacitance 6800 pF