首页 / 振荡器 / 656P24576C3T
minImg
656P24576C3T
CTS-Frequency Controls
型号:
656P24576C3T
描述:
XTAL OSC XO 245.7600MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 20µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 54mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series 656P
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 245.76 MHz