Würth Elektronik
型号:
662010113322
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 10POS 3.00MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.045
$1.045
10
$1.00415
$10.0415
50
$0.92625
$46.3125
100
$0.81035
$81.035
500
$0.7524
$376.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.118" (3.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | WR-MPC3 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.118" (3.00mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |