66AK2H14BXAAW24
Texas Instruments
型号:
66AK2H14BXAAW24
封装:
1517-FCBGA (40x40)
描述:
IC DSP ARM SOC 1517FCBGA
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TC)
Non-Volatile Memory ROM (384kB)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 1517-FCBGA (40x40)
Series 66AK2Hx KeyStone Multicore
Clock Rate 1.2GHz DSP, 1.4GHz ARM®
Type DSP+ARM®
Package / Case 1517-BBGA, FCBGA
Voltage - Core Variable
Mfr Texas Instruments
Voltage - I/O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V