Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.8255
$8.8255
10
$6.3973
$63.973
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, NEMA 4X |
| Viewing Angle | 25° |
| Termination Style | Solder Lug |
| Panel Cutout Dimensions | 0.28" (7.20mm) |
| Millicandela Rating | 560mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Orange |
| Ratings | DC |
| Series | 677 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 605nm |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Base Product Number | 6771312 |
| Lens Size | 4.00mm Dia |