678D687M050ER4DE3
Vishay Sprague
型号:
678D687M050ER4DE3
描述:
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 1.476" (37.50mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series 678D
Package / Case Radial, Can
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 680 µF