67B5G2003003108R00
Laird Technologies EMI
型号:
67B5G2003003108R00
描述:
SP,CON,5,AU,TNR,
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material Beryllium Copper
Product Status Active
Series B5G
Type Shield Finger
Length 0.118" (3.00mm)
Shelf Life Start -
Plating Nickel
Mfr Laird Technologies EMI
Height 0.122" (3.10mm)
Package Tape & Reel (TR)
Shelf Life -
Attachment Method -
Width 0.079" (2.00mm)