Sensata-Airpax
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.7425
$7.7425
1000
$5.6886
$5688.6
请发送询价,我们将立即回复。

| Current Rating - DC | 0.5A (48V) |
| Termination Style | PC Pins |
| Tolerance | ±9°F (±5°C) |
| Circuit | SPST-NC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Switching Temperature | 176°F (80°C) |
| Switching Cycles | 20K |
| Series | 6700 |
| Reset Temperature | 131°F (55°C) |
| Package / Case | TO-220-2 |
| Mfr | Sensata-Airpax |
| Current Rating - AC | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 67L080 |