Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
684MMR400K
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.81415
$8.1415
50
$0.70604
$35.302
100
$0.610945
$61.0945
500
$0.461624
$230.812
1000
$0.407303
$407.303
2500
$0.380152
$950.38
5000
$0.366576
$1832.88
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.669" (17.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MMR |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 200V |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 0.68 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |