Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
172
$0.3895
$66.994
2064
$0.361
$745.104
10148
$0.342
$3470.616
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.205" (5.20mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyester |
| Series | 68508 |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Package | Box |
| Contact Termination | Crimp |