Würth Elektronik
型号:
686620141001
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE FFC/FPC 20POS 1MM 13.8"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.1225
$8.1225
10
$7.44135
$74.4135
100
$7.03475
$703.475
250
$6.6272
$1656.8
500
$6.220619
$3110.3095
1000
$5.4074
$5407.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | WR-FFC |
| Length - Exposed Ends | 0.197" (5.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC, Pre-Folded |
| Length | 13.8" (350.5mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 20 |