Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
686LBA450M2CC
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.629
$3.629
10
$2.926
$29.26
50
$2.51674
$125.837
100
$2.28266
$228.266
500
$1.697346
$848.673
1000
$1.580296
$1580.296
2500
$1.521767
$3804.4175
5000
$1.492507
$7462.535
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 600 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4.87607Ohm @ 120Hz |
| Series | LBA |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 882 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 68 µF |
| Package | Bulk |