Würth Elektronik
型号:
687750225002
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 19.7"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.5355
$10.5355
10
$9.652
$96.52
100
$9.12475
$912.475
250
$8.597538
$2149.3845
500
$8.069319
$4034.6595
1000
$7.014828
$7014.828
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | WR-FFC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC, Pre-Folded |
| Length | 19.7" (500.0mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 50 |