Würth Elektronik
型号:
691215700002
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
5.00 MM TERMINAL BLOCK, VERTICAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.1565
$2.1565
10
$1.9114
$19.114
50
$1.7651
$88.255
100
$1.5694
$156.94
430
$1.18085
$507.7655
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Termination | Screw - Rising Cage Clamp |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Screw Thread | M3 |
| Contact Material - Plating | Brass - Tin Plated |
| Positions Per Level | 2 |
| Torque - Screw | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Screw Material - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-30 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | WR-TBL Series 2157 |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Clamp Material - Plating | Brass |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 20 A |