首页 / 钽电容器 / 695D104X9050A2T
minImg
695D104X9050A2T
Vishay Sprague
型号:
695D104X9050A2T
描述:
CAP TANT 0.1UF 10% 50V 1305
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.134" L x 0.050" W (3.40mm x 1.27mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 32Ohm
Series TANTAMOUNT®, 695D
Type Conformal Coated
Package / Case 1305 (3413 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.1 µF