首页 / 钽电容器 / 695D156X0015E2T
minImg
695D156X0015E2T
Vishay Sprague
型号:
695D156X0015E2T
描述:
CAP TANT 15UF 20% 15V 2410
库存 : 2500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 15 V
Size / Dimension 0.236" L x 0.095" W (6.00mm x 2.41mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.3Ohm
Series TANTAMOUNT®, 695D
Type Conformal Coated
Package / Case 2410 (6024 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 15 µF