6EP31330TA100AY0
Siemens
型号:
6EP31330TA100AY0
品牌:
Siemens
描述:
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V
用户指南
DC Voltage - Input (Max) 18V
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
AC Voltage - Input -
DC Voltage - Input (Min) 9V
Efficiency 89%
Mfr Siemens
Features Adjustable Output, IP20
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Input Type DC
Applications Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, cULus
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 3.94" L x 1.26" W x 3.94" H (100.0mm x 32.0mm x 100.0mm)