TE Connectivity Corcom Filters
型号:
6KEBS1AFPD
封装:
-
批次:
-
描述:
KEB 6A 1S SPADE DELTA 440VAC 50H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$49.856
$49.856
10
$48.1935
$481.935
25
$46.53176
$1163.294
50
$44.87002
$2243.501
100
$40.715385
$4071.5385
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | KEB |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Current | 6 A |
| Base Product Number | 6KEBS1AF |