Panasonic - BSG
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2515
$2.2515
20
$1.8734
$37.468
210
$1.54185
$323.7885
420
$1.434253
$602.38626
630
$1.353588
$852.76044
1050
$1.272905
$1336.55025
2520
$1.192231
$3004.42212
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | 9 Volt Snap Fasteners |
| Battery Cell Size | 9V |
| Discharge Rate | - |
| Voltage - Rated | 9 V |
| Size / Dimension | 1.04" L x 0.69" W x 1.93" H (26.5mm x 17.5mm x 49.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 45.59 g |
| Series | 6LF22XWA |
| Capacity | - |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Battery Chemistry | Alkaline Manganese Dioxide |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Box |
| Shelf Life | 60 Months |
| Base Product Number | 6LF22 |