Panasonic Electronic Components
型号:
6TPE330MAA
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2895
$2.2895
10
$1.8487
$18.487
50
$1.61348
$80.674
100
$1.41189
$141.189
500
$1.075723
$537.8615
1000
$0.94125
$941.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Manufacturer Size Code | D4 |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 10mOhm @ 100kHz |
| Series | POSCAP™ TPE |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 330 µF |
| Features | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 6TPE |