Talema Group LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.294
$23.294
10
$20.55325
$205.5325
25
$19.86792
$496.698
48
$17.8127
$855.0096
96
$17.127512
$1644.241152
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 37.50mm |
| Size / Dimension | 60.00mm L x 60.00mm W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.856 lb (388.28 g) |
| Current - Output (Max) | Parallel 2.754A, Series 1.377A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | 7XXXX |
| Type | Toroidal |
| Power - Max | 25VA |
| Mfr | Talema Group LLC |
| Package | Tray |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 9V, Series 18V |