Radiall USA, Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.005
$17.005
10
$14.7383
$147.383
25
$13.96918
$349.2295
50
$13.76683
$688.3415
100
$12.14727
$1214.727
250
$11.337452
$2834.363
500
$11.094499
$5547.2495
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 250 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SSMC |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 7009-1511 |