Amphenol SV Microwave
型号:
7029-3771
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY SMA-SMPM JACK-JACK 3"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$102.7615
$102.7615
10
$94.29985
$942.9985
25
$90.67256
$2266.814
50
$87.65042
$4382.521
100
$82.814445
$8281.4445
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | 0.047" Flexible Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMPM Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | SMA Jack |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Connector Impedance | 50 Ohms |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | SMA to SMPM |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 18 GHz |