GlobTek, Inc.
型号:
70335148F07032(R)
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD 14/16AWG IEC 320-IEC320 8'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.836
$19.836
10
$17.36885
$173.6885
25
$16.61854
$415.4635
50
$16.08255
$804.1275
100
$15.546465
$1554.6465
250
$14.688748
$3672.187
500
$14.259861
$7129.9305
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 70°C |
| 1st Connector | IEC 320-C20 |
| Voltage Rating | 125VAC, 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG, 16 AWG |
| Series | - |
| Length | 8.00' (2.44m) |
| Approved Countries | Canada, Germany, United States |
| Approval Agency Marking | CSA, UL, VDE |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | H05VV-F, SJT |
| Base Product Number | 70335148 |
| Number of Conductors | 3 |