7051042F701HX2(R)
GlobTek, Inc.
型号:
7051042F701HX2(R)
描述:
CORD 14AWG IEC-C14-IEC 2.31'
库存 : 447
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 60°C
1st Connector IEC 320-C14
Voltage Rating 250VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
2nd Connector IEC 320-C15 (2)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Series -
Length 2.31' (705.0mm)