Würth Elektronik
型号:
709670060
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLON 6MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2755
$0.2755
50
$0.2527
$12.635
100
$0.2261
$22.61
1000
$0.20045
$200.45
2000
$0.17385
$347.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | WA-SNSN |
| Mounting Hole Diameter | 0.098" (2.50mm) |
| Between Board Height | 0.236" (6.00mm) |
| Length - Overall | 0.535" (13.60mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.098" (2.50mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |