Wiha
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Includes | Storage Rail |
| Series | - |
| Type | Socket Set |
| Tip Type | Hex |
| Mfr | Wiha |
| Quantity | 7 Pieces |
| Features | Replaceable Bits |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Range of Values | 3/32" ~ 1/4" |
| Drive Size | 1/4" |
| Weight | 0.48 lb (217.72 g) |