715C40DKT78
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
715C40DKT78
描述:
CAP CER 780PF 40KV N4700 DISK
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 40000V (40kV)
Temperature Coefficient N4700
Size / Dimension 1.299" Dia x 1.358" L (33.00mm x 34.50mm)
Mounting Type Requires Holder
Product Status Active
Ratings -
Series Cera-Mite 715C
Thickness (Max) -
Package / Case Disk, Metal Fitting - Threaded
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 780 pF