Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
715P223516MD3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.852
$5.852
10
$5.26775
$52.6775
50
$4.56532
$228.266
100
$3.980025
$398.0025
500
$3.277652
$1638.826
1000
$3.043534
$3043.534
2500
$2.985004
$7462.51
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber |
| Height - Seated (Max) | 0.980" (24.90mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.094" (27.80mm) |
| Size / Dimension | 0.689" Dia x 1.650" L (17.50mm x 41.90mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Orange Drop® 715P |
| Voltage Rating - DC | 1600V (1.6kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 500V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 0.022 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |