Keystone Electronics
型号:
7212
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #6-32 BRASS 1-1/8"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2825
$1.2825
25
$1.16888
$29.222
100
$1.14
$114
250
$1.06875
$267.1875
500
$0.95
$475
1000
$0.70681
$706.81
2500
$0.640547
$1601.3675
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Brass |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.125" (28.58mm) 1 1/8" |
| Length - Overall | 1.375" (34.93mm) 1 3/8" |
| Plating | Nickel |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |