Keystone Electronics
型号:
7225
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #8-32 BRASS 1-3/4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.071
$2.071
25
$2.03832
$50.958
100
$1.995
$199.5
250
$1.859644
$464.911
500
$1.634
$817
1000
$1.1514
$1151.4
2500
$1.07464
$2686.6
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Brass |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.750" (44.45mm) 1 3/4" |
| Length - Overall | 2.125" (53.98mm) 2 1/8" |
| Plating | Nickel |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |