74-6FG20A
NTE Electronics, Inc
型号:
74-6FG20A
描述:
FUSE GLASS 20A 250VAC 6X30MM
库存 : 2008
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency cULus
Current Rating (Amps) 20 A
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 200A
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm)
Mounting Type Requires Holder
Product Status Active
Series -
Package / Case 6mm x 30mm
Voltage Rating - AC 250 V