74-LMAF7.5A
NTE Electronics, Inc
型号:
74-LMAF7.5A
描述:
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI
库存 : 767
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color Brown
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 7.5 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Size / Dimension 0.441" L x 0.157" W x 0.354" H (11.20mm x 4.00mm x 9.00mm)
Mounting Type Requires Holder
Product Status Active
Series -
Voltage Rating - DC 32 V