74-MF375MA
NTE Electronics, Inc
型号:
74-MF375MA
描述:
FUSE BRD MNT 375MA 125VAC AXIAL
库存 : 1305
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 50
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency CSA, cUL, UL
Current Rating (Amps) 375 mA
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Size / Dimension 0.106" Dia x 0.287" L (2.70mm x 7.30mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series -
Package / Case Axial
Voltage Rating - AC 125 V