CTS Resistor Products
型号:
741X083330JP
封装:
-
批次:
-
描述:
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.0836
$0.836
25
$0.05814
$1.4535
50
$0.04522
$2.261
100
$0.0323
$3.23
250
$0.025232
$6.308
500
$0.020045
$10.0225
1000
$0.014231
$14.231
5000
$0.010992
$54.96
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR |
| Number of Resistors | 4 |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | 741 |
| Power Per Element | 63mW |
| Package / Case | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Number of Pins | 8 |
| Mfr | CTS Resistor Products |
| Resistance (Ohms) | 33 |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 741X083 |
| Resistor-Ratio-Drift | - |