Würth Elektronik
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.2641
$2.641
50
$0.2432
$12.16
100
$0.23275
$23.275
500
$0.2223
$111.15
1000
$0.2109
$210.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 300mOhm |
| Impedance @ Frequency | 60 Ohms @ 100 MHz |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | WE-CBF |
| Package / Case | 1806 (4516 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 400mA |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | Automotive |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |