Würth Elektronik
型号:
744301033
品牌:
封装:
1190
批次:
-
描述:
FIXED IND 330NH 38A 0.00032OHM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.805
$1.805
10
$1.767
$17.67
50
$1.634
$81.7
100
$1.5675
$156.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.370" (9.40mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 38 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.445" L x 0.433" W (11.30mm x 11.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1190 |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.32mOhm |
| Series | WE-HCM |
| Inductance | 330 nH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 115MHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Manganese Zinc Ferrite (MnZn) |