Würth Elektronik
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.052
$21.052
10
$20.7195
$207.195
100
$16.435095
$1643.5095
250
$15.722538
$3930.6345
500
$14.288038
$7144.019
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 4.5mOhm |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 1.732" L x 0.925" W (44.00mm x 23.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 1.693" (43.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | WE-CMB |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 25A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 1 mH @ 100 kHz |