Würth Elektronik
型号:
744874006
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6695
$2.6695
10
$2.5365
$25.365
50
$2.356
$117.8
100
$2.1755
$217.55
250
$1.995
$498.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) - Parallel | 32mOhm Max |
| Tolerance | ±20% |
| Current Saturation - Series | 3.4 A |
| Shielding | Shielded |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Number of Coils | 2 |
| DC Resistance (DCR) - Series | - |
| Inductance - Connected In Series | 27.2 µH |
| Ratings | - |
| Series | WE-DD |
| Current Saturation - Parallel | 6.8 A |
| Package / Case | Nonstandard |
| Current Rating - Series | 1.95 A |
| Current Rating - Parallel | 3.9 A |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Height | 0.256" (6.50mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance - Connected In Parallel | 6.8 µH |