745C101223JP
CTS Resistor Products
型号:
745C101223JP
描述:
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2512
库存 : 139060
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 745
Power Per Element 63mW