746W-15/08
Qualtek
型号:
746W-15/08
品牌:
Qualtek
描述:
PWR ENT RCPT IEC320-2-2J PNL QC
库存 : 1498
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 38.00mm x 29.50mm
Approval Agency cUL, TUV, UL
Termination Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Material Flammability Rating -
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series 746W
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.059" (1.50mm)
Current Rating - Appliance Inlet 16A
Connector Style IEC 320-2-2/J
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr Qualtek
Accomodates a Fuse No
Features -
Filter Type Unfiltered - Commercial
Package Bulk
Switch Features -
Current Rating - Filter -
Fuse Holder, Drawer -
Base Product Number 746W-15