Würth Elektronik
型号:
7488912455
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 2.4GHZ/5GHZ CHIP SLDR SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.211
$3.211
50
$3.13025
$156.5125
100
$2.85855
$285.855
500
$2.721769
$1360.8845
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.875GHz |
| Applications | Bluetooth, GSM, WLAN |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | Bluetooth, Cellular, WiFi |
| Height (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2.2 |
| Series | WE-MCA |
| Antenna Type | Chip |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz, 5GHz |
| Power - Max | 3 W |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 1dBi, -1.5dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |