Nexperia USA Inc.
型号:
74AHCT17APWJ
封装:
14-TSSOP
批次:
-
描述:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 14TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.36765
$3.6765
25
$0.34352
$8.588
100
$0.274835
$27.4835
250
$0.25517
$63.7925
500
$0.215916
$107.958
1000
$0.166848
$166.848
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Number of Bits per Element | 6 |
| Output Type | - |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | 74AHCT |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AHCT17 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |