IDT, Integrated Device Technology Inc
型号:
74ALVC162245PAG8
封装:
48-TSSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
74ALVC162245 - 3.3V CMOS 16-BIT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
149
$1.919
$285.931
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Series | 74ALVC |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 74ALVC162245 |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA; 24mA, 24mA |