Nexperia USA Inc.
型号:
74ALVC541PW,118
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC BUF NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.62985
$6.2985
25
$0.59166
$14.7915
100
$0.48279
$48.279
250
$0.4484
$112.1
500
$0.381615
$190.8075
1000
$0.305292
$305.292
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74ALVC |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74ALVC541 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |