Nexperia USA Inc.
型号:
74AUP1G0832GN,132
封装:
6-XSON (0.9x1)
批次:
-
描述:
IC GATE AND/OR 3-IN 6XSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.589
$0.589
10
$0.5206
$5.206
25
$0.48906
$12.2265
100
$0.39919
$39.919
250
$0.370804
$92.701
500
$0.315571
$157.7855
1000
$0.252453
$252.453
2500
$0.228788
$571.97
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Single-Ended |
| Logic Type | AND/OR Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-XSON (0.9x1) |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Series | 74AUP |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 3 Input (2, 1) |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AUP1G0832 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |