Nexperia USA Inc.
型号:
74AUP1G240GX,125
封装:
5-X2SON (0.80x0.80)
批次:
-
描述:
IC BUFFER INVERT 3.6V 5X2SON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.475
$0.475
10
$0.38285
$3.8285
25
$0.35036
$8.759
100
$0.26087
$26.087
250
$0.23636
$59.09
500
$0.195624
$97.812
1000
$0.146718
$146.718
2500
$0.134492
$336.23
5000
$0.12634
$631.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-X2SON (0.80x0.80) |
| Series | 74AUP |
| Package / Case | 4-XFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AUP1G240 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |